Witamy na pszssiedlce.pl!
 
 
Aktualności
Gościmy
Odwiedza nas 4 gości
Licznik odwiedzin
Stan licznika: 8227660 gości
Nowości
Sonda
Najpopularniejszy sport w Twojej szkole to...
 
 
 
PŁYWANIe
Redaktor: wowit   
07.02.2018.
UWAGA!!!
W zawodach Igrzysk Młodzieży Szkolnej Szkół Podstawowych w Regionie Siedleckim kategorii MŁODZIEŻ w pływaniu w sztafecie 6x25 m startuje 6 ciu dowolnych zawodników(czek) danej szkoły bez podziału na klasy
W zawodach indywidualnych w klasie VII oraz w klasach II i III Gimnazjów obowiązuą trzy style: grzbietowy, klasyczny,dowolny.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 
Zajęcia sportowo - rekreacyjne
Redaktor: wowit   
30.01.2018.
UWAGA !!!
Prosimy szkoły o przedstawienie propozycji przydziału godzin nauczycielom wf na prowadzenie zajęć sportowo - rekreacyjnych I edycji 2018
w okresie 1.02.- 30.06.2018 r.
Prosimy o dostarczenie n/w dokumenty do dnia 15.02.2018 r.
Przydział godzin dla szkół - pobierz
Harmonogram - pobierz
----------------------------------------------------------------------------
Zmieniony ( 12.02.2018. )
 
Zawody
Redaktor: wowit   
05.09.2017.

Zawody Miasta Siedlce i Powiatu Siedleckiego
Szkoły Podstawowe

Siatkówka dziewcząt i chłopców
miasto Siedlce
kategoria - MŁODZIEŻ
ruszają rozgrywki w siatkówkę dziewczat i chłopców - miasto Siedlce
Siatkówka dziewczat i chłopców - kategoria MŁODZIEŻ - pobierz
Zmiana gospodarza w Gr.B - chłopców
----------------------------------------------------------------------------------
Unihokej dziewcząt i chłopców
miasto Siedlce

kategoria - DZIECI
Dziewczęta - Aktualny termin 21.02.2018 r. godz. 9,30 - SP 9 Siedlce

kategoria - MŁODZIEŻ

Dziewczęta - 1.03.2018 r. godz. 9,30 - SP 9 Siedlce
Chłopcy - 23.02.2018 r. godz. 9,30 - SP 9 Siedlce
---------------------------------------------
Pływanie dziewcząt i chłopców
miasto Siedlce i powiat Siedlecki


kategoria - DZIECI i MŁODZIEŻ 
Zgłoszenia do zawodów w programie SPLASH ENTRY EDITOR należy przesłać
w nieprzekraczalnym terminie do dnia 5.03.2018 r. do godz. 20,00
Prosimy o sprawdzenie list startowych w dniu 6.03.2018 (wtorek) do godz. 9,00
7.03.2018 r. godz 8,45 - kategoria DZIECI
7.03.2018 r. godz 12,00 - kategoria
MŁODZIEŻ
program install editor - pobierz
pływanie kategoria Dzieci - pobierz
pływanie kategoria Młodzież - pobierz
=========================================================

Zawody REGIONU  SIEDLECKIEGO

Szkoły Podstawowe

kategoria - DZIECI
MINI PIŁKA RĘCZNA dziewcząt i chłopców
ruszają  rozgrywki w mini piłce ręcznej dziewcząt i chłopców - kategoria DZIECI

mini piłka ręczna dziewczat i chłopców - kategoria DZIECI - pobierz

zmiana terminu dziewcząt w Gr.B - 26.02.2018 r.
Zmiana gospodarza w Gr.A dziewczat - naSP Siennica

Uwaga !!!
Przypominamy o rejetracji w systemie SRS.
----------------------------------------------

MINI KOSZYKÓWKA dziewcząt i chłopców
ruszają  rozgrywki w mini koszykówce dziewcząt i chłopców - kategoria DZIECI
mini koszykówka dziewczat i chłopców - kategoria DZIECI - pobierz
Zmiana terminu Gr.B chłopców na 19.02.2018 r. - SP 2 Garwolin
Uwaga !!!
Przypominamy o rejetracji w systemie SRS.
=================================


kategoria - MŁODZIEŻ (VII kl. i II i III Gim)

PIŁKA RĘCZNA  chłopców
trwają rozgrywki w piłce ręcznej  chłopców - kategoria MŁODZIEŻ
piłka reczna dziewczat i chłopców- pobierz

UWAGA !!! Zmiana terminu w Gr.A i B - chłopców -Gr.B - 21.02.2018 r.
UWAGA  Termin rozgrywek  w Gr.A - 19.02.2018 r. 
Uwaga !!!
Przypominamy o rejetracji w systemie SRS.
-------------------------
KOSZYKÓWKA dziewcząt i chłopców
ruszają rozgrywki w koszykówce dziewczat i chłopców - kategoria MŁODZIEŻ
koszykówka dziewcząt i chłopców - pobierz

Uwaga !!! zmiana terminu w Gr.B chłopców

Uwaga !!!
Przypominamy o rejetracji w systemie SRS.
-------------------------

TENIS STOŁOWY dziewcząt i chłopców

kategoria - DZIECI
5.03.2018 r. godz. 9,30 - OSIR Siedlce ul. Prusa 6

kategoria - MŁODZIEŻ
12.03.2018 r. godz. 9,30 - OSIR Siedlce ul. Prusa 6
----------------------------------------------------------------------


XVI  Festiwal zespołów tenaecznych CHEERLEADERS
kategoria - DZIECI
14.03.2018 r. godz. 9,30 - LO 1 Siedlce ul. Floriańska 9
kategoria - MŁODZIEŻ
14.03.2018 r. godz. ok 11,30 - LO 1 Siedlce ul. Floriańska 9
Zgłoszenia do dnia 7.03.2018 r. z podanie ilości zawodników
===============================

Szkoły Ponadpodstawowe

TENIS STOŁOWY dziewcząt i chłopców
7.03.2018 r. godz. 9,30 - OSIR Siedlce ul. Prusa 6
--------------------------------
Pływanie dziewcząt i chłopców
  Zgłoszenia do zawodów w programie SPLASH ENTRY EDITOR należy przesłać
w nieprzekraczalnym terminie do dnia 5.03.2018 r. do godz. 20,00
Prosimy o sprawdzenie list startowych w dniu 6.03.2018 (wtorek) do godz. 9,00

7.03.2018 r. godz 8,45 - kategoria SZkoły Ponadpodstawowe

program install editor - pobierz
pływanie Szkoly Podstawowe - pobierz
-------------------------------------------------------------


XVI  Festiwal zespołów tenaecznych CHEERLEADERS

14.03.2018 r. godz. ok 11,30 - LO 1 Siedlce ul. Floriańska 9
Zgłoszenia do dnia 7.03.2018 r. z podanie ilości zawodników
Po tym terminie zostanie podjęta decyzja o rozgrywaniu zawodów w kategorii Szkół Podstawowych
-------------------------------------------------------------
SIATKÓWKA dziewcząt i chłopców
trwają rozgrywki w siatkówce dziewcząt i chłopców
siatkówka dziewcząt - pobierz
siatkówka chłopców - pobierz

------------------------------------------------------
PIŁKA RĘCZNA dziewcząt i chłopców
 
trwają rozgrywki w piłce ręcznej dziewcząt i chłopców
piłka ręczna chłopców - pobierz
piłka reczna dziewcząt - pobierz
-----------------------------------------------------------
KOSZYKÓWKA dziewcząt i chłopców
 
trwają rozgrywki w koszykówce dziewcząt i chłopców
koszykówka dziewcząt - pobierz
koszykówka chłopców - pobierz
------------------------------------------------------

Uwaga !!!
Przypominamy o rejetracji w systemie SRS.

==============================================


XX MAZOWIECKIE  IGRZYSKA  MŁODZIEŻY  SZKOLNEJ
 Płock - Sochaczew  2018

Komunikat końcowy  Sztafetowych Biegach Przełajowych - pobierz
==================================================================
Zmieniony ( 19.02.2018. )
 
Igrzyska Młodzieży Szkolnej
Redaktor: wowit   
04.09.2017.
UWAGA !!!
W roku szkolnym 2017/18 zawody w kategorii Szkół Podstawowych będą rozgrywane z  podziałem na kategorię:

Kategoria dzieci      - 13 lat i młodsi (SP -rocznik 2005-  i
                                                          młodsi)

Kategoria młodzieży-16 lat i młodsi (rocznik 2002 - 2004 - VII
                             klasa  SP oraz  klasy 2 i 3 Gimnazjów)
(uczniowie klasy VII z rocznika 2005 startują w kategorii dzieci)
Szczegółowe regulaminy znajdują się w dziale Regulaminy
==============================================================


Zmieniony ( 06.11.2017. )
 
Inne
Redaktor: wowit   
20.10.2010.
PROGNOZA    POGODY
                                           

 
wszystko co potrzebne do nauki piłki siatkowej
www.volleysystem.pl.









 
Zmieniony ( 23.05.2016. )
Czytaj
 
Aktualny czas
Dziś jest:
19 Lutego 2018
Poniedziałek
Imieniny obchodzą:
Arnold, Arnolf,
Bądzisława, Gabin,
Henryk, Konrad,
Konrada, Leoncjusz,
Manswet, Marceli
Do końca roku zostało 316 dni.
Kalendarz
Luty 2018 Marzec 2018
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
Tydzień 6 1 2 3 4
Tydzień 7 5 6 7 8 9 10 11
Tydzień 8 12 13 14 15 16 17 18
Tydzień 9 19 20 21 22 23 24 25
Tydzień 10 26 27 28
Ostatnie dokumenty
Najnowsze zdjęcia
DSC03786 — kopia
DSC03783 — kopia
DSC03755 — kopia
DSC03753 — kopia
DSC03749 — kopia
DSC03739 — kopia
DSC03736 — kopia
DSC03731 — kopia
DSC03726 — kopia
DSC03719 — kopia