Witamy na pszssiedlce.pl!
 
 
Aktualności arrow Szukaj
Gościmy
Odwiedza nas 3 gości
Licznik odwiedzin
Stan licznika: 8227716 gości
Nowości
Sonda
 
 
Zawody Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: wowit   
05.09.2017.

Zawody Miasta Siedlce i Powiatu Siedleckiego
Szkoły Podstawowe

Siatkówka dziewcząt i chłopców
miasto Siedlce
kategoria - MŁODZIEŻ
ruszają rozgrywki w siatkówkę dziewczat i chłopców - miasto Siedlce
Siatkówka dziewczat i chłopców - kategoria MŁODZIEŻ - pobierz
Zmiana gospodarza w Gr.B - chłopców
----------------------------------------------------------------------------------
Unihokej dziewcząt i chłopców
miasto Siedlce

kategoria - DZIECI
Dziewczęta - Aktualny termin 21.02.2018 r. godz. 9,30 - SP 9 Siedlce

kategoria - MŁODZIEŻ

Dziewczęta - 1.03.2018 r. godz. 9,30 - SP 9 Siedlce
Chłopcy - 23.02.2018 r. godz. 9,30 - SP 9 Siedlce
---------------------------------------------
Pływanie dziewcząt i chłopców
miasto Siedlce i powiat Siedlecki


kategoria - DZIECI i MŁODZIEŻ 
Zgłoszenia do zawodów w programie SPLASH ENTRY EDITOR należy przesłać
w nieprzekraczalnym terminie do dnia 5.03.2018 r. do godz. 20,00
Prosimy o sprawdzenie list startowych w dniu 6.03.2018 (wtorek) do godz. 9,00
7.03.2018 r. godz 8,45 - kategoria DZIECI
7.03.2018 r. godz 12,00 - kategoria
MŁODZIEŻ
program install editor - pobierz
pływanie kategoria Dzieci - pobierz
pływanie kategoria Młodzież - pobierz
=========================================================

Zawody REGIONU  SIEDLECKIEGO

Szkoły Podstawowe

kategoria - DZIECI
MINI PIŁKA RĘCZNA dziewcząt i chłopców
ruszają  rozgrywki w mini piłce ręcznej dziewcząt i chłopców - kategoria DZIECI

mini piłka ręczna dziewczat i chłopców - kategoria DZIECI - pobierz

zmiana terminu dziewcząt w Gr.B - 26.02.2018 r.
Zmiana gospodarza w Gr.A dziewczat - naSP Siennica

Uwaga !!!
Przypominamy o rejetracji w systemie SRS.
----------------------------------------------

MINI KOSZYKÓWKA dziewcząt i chłopców
ruszają  rozgrywki w mini koszykówce dziewcząt i chłopców - kategoria DZIECI
mini koszykówka dziewczat i chłopców - kategoria DZIECI - pobierz
Zmiana terminu Gr.B chłopców na 19.02.2018 r. - SP 2 Garwolin
Uwaga !!!
Przypominamy o rejetracji w systemie SRS.
=================================


kategoria - MŁODZIEŻ (VII kl. i II i III Gim)

PIŁKA RĘCZNA  chłopców
trwają rozgrywki w piłce ręcznej  chłopców - kategoria MŁODZIEŻ
piłka reczna dziewczat i chłopców- pobierz

UWAGA !!! Zmiana terminu w Gr.A i B - chłopców -Gr.B - 21.02.2018 r.
UWAGA  Termin rozgrywek  w Gr.A - 19.02.2018 r. 
Uwaga !!!
Przypominamy o rejetracji w systemie SRS.
-------------------------
KOSZYKÓWKA dziewcząt i chłopców
ruszają rozgrywki w koszykówce dziewczat i chłopców - kategoria MŁODZIEŻ
koszykówka dziewcząt i chłopców - pobierz

Uwaga !!! zmiana terminu w Gr.B chłopców

Uwaga !!!
Przypominamy o rejetracji w systemie SRS.
-------------------------

TENIS STOŁOWY dziewcząt i chłopców

kategoria - DZIECI
5.03.2018 r. godz. 9,30 - OSIR Siedlce ul. Prusa 6

kategoria - MŁODZIEŻ
12.03.2018 r. godz. 9,30 - OSIR Siedlce ul. Prusa 6
----------------------------------------------------------------------


XVI  Festiwal zespołów tenaecznych CHEERLEADERS
kategoria - DZIECI
14.03.2018 r. godz. 9,30 - LO 1 Siedlce ul. Floriańska 9
kategoria - MŁODZIEŻ
14.03.2018 r. godz. ok 11,30 - LO 1 Siedlce ul. Floriańska 9
Zgłoszenia do dnia 7.03.2018 r. z podanie ilości zawodników
===============================

Szkoły Ponadpodstawowe

TENIS STOŁOWY dziewcząt i chłopców
7.03.2018 r. godz. 9,30 - OSIR Siedlce ul. Prusa 6
--------------------------------
Pływanie dziewcząt i chłopców
  Zgłoszenia do zawodów w programie SPLASH ENTRY EDITOR należy przesłać
w nieprzekraczalnym terminie do dnia 5.03.2018 r. do godz. 20,00
Prosimy o sprawdzenie list startowych w dniu 6.03.2018 (wtorek) do godz. 9,00

7.03.2018 r. godz 8,45 - kategoria SZkoły Ponadpodstawowe

program install editor - pobierz
pływanie Szkoly Podstawowe - pobierz
-------------------------------------------------------------


XVI  Festiwal zespołów tenaecznych CHEERLEADERS

14.03.2018 r. godz. ok 11,30 - LO 1 Siedlce ul. Floriańska 9
Zgłoszenia do dnia 7.03.2018 r. z podanie ilości zawodników
Po tym terminie zostanie podjęta decyzja o rozgrywaniu zawodów w kategorii Szkół Podstawowych
-------------------------------------------------------------
SIATKÓWKA dziewcząt i chłopców
trwają rozgrywki w siatkówce dziewcząt i chłopców
siatkówka dziewcząt - pobierz
siatkówka chłopców - pobierz

------------------------------------------------------
PIŁKA RĘCZNA dziewcząt i chłopców
 
trwają rozgrywki w piłce ręcznej dziewcząt i chłopców
piłka ręczna chłopców - pobierz
piłka reczna dziewcząt - pobierz
-----------------------------------------------------------
KOSZYKÓWKA dziewcząt i chłopców
 
trwają rozgrywki w koszykówce dziewcząt i chłopców
koszykówka dziewcząt - pobierz
koszykówka chłopców - pobierz
------------------------------------------------------

Uwaga !!!
Przypominamy o rejetracji w systemie SRS.

==============================================


XX MAZOWIECKIE  IGRZYSKA  MŁODZIEŻY  SZKOLNEJ
 Płock - Sochaczew  2018

Komunikat końcowy  Sztafetowych Biegach Przełajowych - pobierz
==================================================================
Zmieniony ( 19.02.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »