Licznik odwiedzin |
Stan licznika: 15587779 gości
|
|
|
Redaktor: wowit
|
30.10.2014. |
Miedzypowiatowa Licealiada
w siatkówce chłopców
w roku szkolnym 2014/15
1 ZSP 6 Siedlce Stańczuk Małgorzata 502 369 655
2 ZSP 1 Garwolin Miernicki Sławomir 500 594 395
3 ZS Siennica Parobczyk Tomasz
4 ZSE Mińsk Maz. Osica Waldemar 502 615 768
5 ZSP 1 Siedlce Konopka Janusz 513 664 692
6 ZSP 2 Garwolin Kaczyński Wojciech
7 SLO Sokołów P. Zdzichowski Kazimierz 504 325 768
8 LO Garwolin Frąckiewicz Andrzej 600 414 936 ?
9 ZSP 2 Siedlce Długosz Marcin 601 660 347
10 ZSR CKP Miętne Jarzyna Zbigniew 602 262 034 ?
11 ZSP 3 Siedlce Polański Artur 606 125 125
12 LO 1 Siedlce Gołębska Elżbieta 664 218 932
13 LO Mrozy Bukowski Paweł 502 400 541
14 ZS 3 Łosice Chatkiewicz Radosław 726 749 994
15 LO 4 Siedlce Filimoniuk Mirosław 604208796
16 ZS 1 Sokołów P. Jackowski Jacek 604 946 684
17 ZS 2 Mińsk Maz. Wolski Ryszard 504 484 163 ?
18 ZSP Żelechów Odziemczyk Tomasz 600 329 402
19 LO Węgrów Murawska Barbara, Veit Kinga 600 819 132, 608 529 076
20 LO 2 Siedlce Prekurat Artur 502 517 539
21 LO Żelechów Głodek Andrzej 502124219
22 ZSP Sobolew Chmielak Artur 511 633 712
UWAGA !!! Omyłkowo nie uwzględniono zgłoszenia zespołu ZSP Sobolew. Zmiana systemu gier
I RUNDA
Gr.A Gr.B Gr.C Gr.D
ZSP Sobolew ZSE Mińsk M LO Garwolin LO Mrozy
ZSP Żelechów ZS Siennica ZSP 1 Garwolin ZSP 3 Siedlce
ZSR CKP Miętne LO Węgrów LO Żelechów SLO Sokołów P.
Gr.E Gr.F
LO 4 Siedlce ZSP 1 Siedlce
ZSP 6 Siedlce ZSP 2 Siedlce
ZS 3 Łosice ZS 1 Sokołów P.
II RUNDA
Gr.G Gr.H Gr.I Gr.J
LO 1 Siedlce LO 2 Siedlce ZS 2 Mińsk Maz. ZSP 2 Garwolin
B2 A2 F1 E1
C2 D2 E2 F2
Gr.K Gr.L
A1 B1
D1 C1
I z III miejsc II z III miejsc
III RUNDA
Gr.M Gr.N Gr.O Gr.P
G1 H1 I 1 J1
K2 L2 L1 K1
J2 I 2 H2 G2
IV RUNDA
Gr.R Gr.S Gr.T
M1 N1 O1
O2 P2 P1
N2 M2 I z III miejsc
V RUNDA
Gr. U Gr.W
R1 S1
T2 T1
S2 R2
FINAŁ
U1 - W2
U2 - W1
mecz o III miejsce
mecz o I miejsce
I RUNDA
Gr.A Gr.B Gr.C Gr.D
ZSP Sobolew ZSE Mińsk M LO Garwolin LO Mrozy
ZSP Żelechów ZS Siennica ZSP 1 Garwolin ZSP 3 Siedlce
ZSR CKP Miętne LO Węgrów LO Żelechów SLO Sokołów P.
Gr.E Gr.F
LO 4 Siedlce ZSP 1 Siedlce
ZSP 6 Siedlce ZSP 2 Siedlce
ZS 3 Łosice ZS 1 Sokołów P.
Gr.A
ZSR CKP Miętne - ZSP Sobolew 3:0 (14,155:17)
ZSP Żelechów - ZSP Sobolew 3:2 ( 15,18,-12,-16,,9)
ZSR CKP Miętne - ZSP Żelechów 1:3 ( -18,17,-19,-25)
Tabela
1.ZSP Żelechów 2 5 6 : 3
2.ZSR CKP Miętne 2 3 4 : 3
3.ZSP Sobolew 2 1 2 : 6
Gr.B
ZSE Mińsk Maz. - ZS Siennica 3 : 2 (
ZSE Mińsk Maz. - LO Węgrów 3 : 0
ZS Siennica - LO Węgrów 3 : 1
Tabela
1. ZSE Mińsk Maz. 2 5 6 : 2
2. ZS Siennica 2 4 5 : 4
3. LO Węgrów 2 0 1 : 6
Gr.C
LO Garwolin - ZSP 1 Garwolin 1:3 (18-25, 25-22, 17-25, 17-25)
ZSP1 Garwolin - LO Żelechów 3:0 (25-21, 25-23, 25-18)
LO Garwolin - LO Żelechów 1:3 (22-25, 25-15, 21-25, 20-25)
Tabela
1. ZSP 1 Garwolin 2 6 6 : 1
2. LO Żelechów 2 3 3 : 4
3. LO Garwolin 2 0 2 : 6
Gr.D
LO Mrozy - ZSP 3 Siedlce 3 : 0 (21,17,13)
ZSP 3 Siedlce - SLO Sokołów P. 3 : 0 (21,14,10)
LO Mrozy - SLO Sokołów P. 3 : 1 (-22,11,16,13)
Tabela
1. LO Mrozy 2 6 6 : 1
2. ZSP 3 Siedlce 2 3 3 : 3
3. SLO Sokołów P. 2 0 1 : 6
Gr.E
LO 4 Siedlce - ZSP 6 Siedlce 3 : 0
LO 4 Siedlce - ZS 3 Łosice 3 : 0
ZS 3 Łosice - ZSP 6 Siedlce 3 : 1
Tabela
1. LO 4 Siedlce 2 6 6 : 0
2. ZS 3 Łosice 2 3 3 : 4
3. ZSP 6 Siedlce 2 0 1 : 6
Gr.F
ZSP 1 Siedlce -ZS 1 Sokołów P. 3 : 0
ZSP 2 Siedlce - ZS 1 Sokołów P. 3 : 0
ZSP 1 Siedlce - ZSP 2 Siedlce 3 : 0
Tabela
1. ZSP 1 Siedlce 2 6 6 : 0
2. ZSP 2 Siedlce 2 3 3 : 3
3. ZS 1 Sokołów P. 2 0 0 : 6
II RUNDA
Gr.G Gr.H Gr.I Gr.J
LO 1 Siedlce LO 2 Siedlce ZS 2 Mińsk Maz. ZSP 2 Garwolin
ZS Siennica ZSR Miętne ZSP 1 Siedlce LO 4 Siedlce
LO Żelechów ZSP 3 Siedlce ZS 3 Łosice ZSP 2 Siedlce
Gr.K Gr.L
ZSP Żelechów ZSE Mińsk Maz.
LO Mrozy ZSP 1 Garwolin
ZSP Sobolew LO Garwolin
Gr.G
LO 1 Siedlce - ZS Siennica 3 : 1 (19,-25,12,22)
LO 1 Siedlce - LO Żelechów 3 : 0 (16,23,18)
ZS Siennica - LO Żelechów 3 : 1 (-21,22,16,19)
Tabela
1. LO 1 Siedlce 2 6 6 : 1
2. ZS Siennica 2 3 4 : 4
3. LO Żelechów 2 0 1 : 6
Gr.H
LO 2 Siedlce - ZSP 3 Siedlce 3 : 0 (11,20,23)
LO 2 Siedlce - ZSR CKP Miętne 3 : 1 (16,17,-23,21)
ZSP 3 Siedlce - ZSR CKP Mietne 3 : 0 (21,23,23)
Tabela
1. LO 2 Siedlce 2 6 6 : 1
2. ZS 3 Siedlce 2 3 4 : 3
3. ZSR CKP Miętne 2 0 0 : 6
Gr.I
ZSZ 2 MM - ZS 3 Łosice 3:2 (-17,14,20,-19,14)
ZSP 1 Siedlce - ZS 3 Łosice 3:1 (19, 23,-17,18)
ZSZ 2 MM - ZSP 1 Siedlce 0:3 (-11,-13,-23)
Tabela
1. ZSP 1 Siedlce 2 6 6 : 1
2. ZS 2 Mińsk Maz. 2 2 3 : 5
3. ZS 3 Łosice 2 1 3 : 6
Gr.J
ZSP 2 Garwolin - LO 4 Siedlce 3 : 1 (18,-21,20,15)
LO 4 Siedlce - ZSP 2 Siedlce 3 : 0 (21,15,20)
ZSP 2 Garwolin - ZSP 2 Siedlce 3 : 0 (12,17,12)
Tabela
1. ZSP 2 Garwolin 2 6 6 : 1
2. LO 4 Siedlce 2 3 4 : 3
3. ZSP 2 Siedlce 2 0 0 : 6
Gr.K
LO Mrozy - ZSP Żelechów 3 : 0 (20,22,23)
ZSP Żelechów - ZSP Sobolew 3 : 0 (13,22,23)
LO Mrozy - ZSP Sobolew 3 : 2 (23,-22,11,-21,10)
Tabela
1. LO Mrozy 2 5 6 : 2
2. ZSP Żelechów 2 3 3 : 3
3. ZSP Sobolew 2 1 2 : 6
Gr.L
ZSP 1 GARWOLIN repliki zegarków - LO GARWOLIN 3:1 (23,18,-23,23)
LO GARWOLIN - ZSE MIŃSK MAZ. 3:2 (-18,18,19,-19,8)
ZSP 1 GARWOLIN - ZSE MIŃSK MAZ. 3:1 (16,-27,17,17)
Tabela
1. ZSP 1 Garwolin 2 6 6 : 2
2. LO Garwolin 2 2 4 : 5
3. ZSE Mińsk Maz. 2 1 3 : 6
III RUNDA
Gr.M Gr.N Gr.O Gr.P
LO 1 Siedlce LO 2 Siedlce ZSP 1 Siedlce ZSP 2 Garwolin
ZSP Żelechów LO Garwolin ZSP 1 Garwolin LO Mrozy
LO 4 Siedlce ZS 2 Mińsk Maz. ZSP 3 Siedlce ZS Siennica
Gr.M
LO 1 Siedlce - ZSP Żelechów 3 : 2 (21,-21,-22,21,13)
ZSP Żelechów - LO 4 Siedlce 2 : 3 (-16,-21,11,24,-11)
LO 1 Siedlce - LO 4 Siedlce 3 : 2 (-17,12,-21,12,11)
Tabela
1. LO 1 Siedlce 2 4 6 : 4
2. LO 4 Siedlce 2 3 5 : 5
3. ZSP Żelechów 2 2 4 : 6
Gr.N
LO 2 Siedlce - LO Garwolin 3 : 1 (12,21-26,21)
LO 2 Siedlce - ZS 2 Minsk M. 3 : 0 (25,19,19)
LO Garwolin - ZS 2 Mińsk M. 3 : 0 (26,16,15)
Tabela
1. LO 2 Siedlce 2 6 6 : 1
2. LO Garwolin 2 3 4 : 3
3. ZS 2 Mińsk M. 2 0 0 : 6
Gr.O
ZSP 1 Siedlce - ZSP 3 Siedlce 3 : 0 (16,16,19)
ZSP 1 Garwolin - ZSP 3 Siedlce 3 : 1 (17,17,-20,15)
ZSP 1 Siedlce - ZSP 1 Garwolin 0 : 3 (-20,-25,-14)
Tabela
1. ZSP 1 Garwolin 2 6 6 : 1
2. ZSP 1 Siedlce 2 3 3 : 3
3. ZSP 3 Siedlce 2 0 1 : 6
Gr.P
ZSP 2 Garwolin - LO Mrozy 3 : 0 (13,23,15)
LO Mrozy - ZS Siennica 3 : 0 (13,21,18)
ZSP 2 Garwolin - ZS Siennica 3 : 1 (23,14,-23,20)
Tabela
1. ZSP 2 Garwolin 2 6 6 : 1
2. LO Mrozy 2 3 3 : 3
3. ZS Siennica 2 0 1 : 6
IV RUNDA
Gr.R Gr.S Gr.T
LO 1 Siedlce LO 2 Siedlce ZSP 1 Garwolin
ZSP 1 Siedlce LO Mrozy ZSP 2 Garwolin
LO Garwolin LO 4 Siedlce ZSP Żelechów
Gr.R
LO 1 Siedlce - LO Garwolin 3 : 0 (24,15,20)
ZSP 1 Siedlce - LO Garwolin 3 : 0 (13,19,17)
LO 1 Siedlce - ZSP 1 Siedlce 3 : 2 (20,-18,-18,22,10)
Tabela
1. LO 1 Siedlce 2 5 6 : 2
2. ZSP 1 Siedlce 2 4 5 : 3
3. LO Garwolin 2 0 0 : 6
Gr.S
LO 2 Siedlce - LO 4 Siedlce 3 : 0 (15,21,22)
LO 2 Siedlce - LO Mrozy 1 : 3 (-23,21,-23,-18)
LO 4 Siedlce - LO Mrozy 3 : 1 (22,22,-20,16)
Tabela
1. LO 2 Siedlce 2 3 4 : 3
2. LO Mrozy 2 3 4 : 4
3. LO 4 Siedlce 2 3 3 : 4
Gr.T
ZSP 2 Garwolin - ZSP 1 Garwolin 3 : 0 (16,20,17)
ZSP 1 Garwolin - ZSP Żelechów 3 : 1 (-20,14,15,19)
ZSP 2 Garwolin - ZSP Żelechów 3 : 1 (15,-22,20,13)
Tabela
1. ZSP 2 Garwolin 2 6 6 : 1
2. ZSP 1 Garwolin 2 3 3 : 4
3. ZSP Żelechów 2 0 2 : 6
V RUNDA
Gr. U Gr.W
LO 1 Siedlce LO 2 Siedlce
ZSP 1 Garwolin ZSP 2 Garwolin
LO Mrozy ZSP 1 Siedlce
Gr.U
LO 1 Siedlce - LO Mrozy 3 : 0
ZSP 1 Garwolin - LO Mrozy 3 : 0
ZSP 1 Garwolin - LO 1 Siedlce 3 : 2
Tabela
1. ZSP 1 Garwolin 2 5 6 : 2
2. LO 1 Siedlce 2 4 5 : 3
3. LO Mrozy 2 0 0 : 6
Gr.W
LO 2 Siedlce - ZSP 1 Siedlce 1 : 3
ZSP 2 Garwolin - LO 2 Siedlce 3 : 0
ZSP 2 Garwolin - ZSP 1 Siedlce 3 : 1
Tabela
1. ZSP 2 Garwolin 2 6 6 : 1
2. ZSP 1 Siedlce 2 3 4 : 4
3. LO 2 Siedlce 2 0 1 : 6
FINAŁ
ZSP 1 Garwolin - ZSP 1 Siedlce 1 : 3 (20,-13-23,-18)
ZSP 2 Garwolin - LO 1 Siedlce 3 : 1 (-23,14,22,21)
mecz o III miejsce
LO 1 Siedlce - ZSP 1 Garwolin 3 : 1 (27,-17,25,17)
mecz o I miejsce
ZSP 1 Siedlce - ZSP 2 Garwolin 3 : 2 (-20,23,-22,8,9)
Kolejność końcowa :
1. ZSP 1 Siedlce - op. Konopka Janusz
2. ZSP 2 Garwolin - op. Kaczyński Wojciech
3. LO 1 Siedlce - op. Gołębska Elzbieta
4. ZSP 1 Garwolin
5. LO 2 Siedlce
LO Mrozy
7. ZSP Żelechów
LO 4 Siedlce
LO Garwolin
10. ZS Siennica
ZS 2 Mińsk Maz.
ZSP 3 Siedlce
14. ZSE Mińsk Maz.
ZSP Sobolew
ZS 3 Łosice
ZSP 2 Siedlce
LO Żelechów
ZSR CKP Miętne
20. ZS 1 Sokołów P.
SLO Sokołów P.
ZSP 6 Siedlce
LO Wegrów
|
Zmieniony ( 19.04.2015. )
|
|
|
|