Międzypowiatowa Licealiada
w Siatkówce dziewcząt
w roku szkolnym 2015/16
1 |
ZS CKR Sokołów P. |
Krakowska Małgorzata |
|
|
694 896 501 |
|
2 |
ZSP 1 Garwolin |
Mikulski Mariusz |
|
509 738 738 |
|
3 |
ZSP 2 Garwolin |
Żak Paweł |
|
|
|
4 |
ZSE Mińsk Maz. |
Grzegrzułka Marcin |
|
500 133 158 |
|
5 |
ZSP 1 Siedlce |
|
|
|
|
6 |
ZSP Węgrów II |
Kozieł Małgorzta |
|
668 391 158 |
|
7 |
ZSP Sobolew |
Chmielak Artur |
|
511 633 712 |
|
8 |
LO Garwolin |
Lenicka Zofia |
|
691 544 012 |
|
9 |
ZSP 2 Siedlce |
Hołubiec Małgorzata |
|
604 775 889 |
|
10 |
KLO Siedlce |
Kozioł Piotr |
|
663 588 158 |
|
11 |
ZS 1 Sokołów P. |
Wcisłak Elżbieta |
|
504 986 421 |
|
12 |
ZSP Węgrów I |
Skórka Monika |
|
505 174 542 |
|
13 |
ZSP 3 Siedlce |
Białecka Agnieszka |
|
602 485 111 |
|
14 |
ZS 3 Łosice |
Sawczuk Jarosław |
|
606 685 887 |
|
15 |
LO 1 Siedlce |
Guzek Paulina |
|
|
504 907 638 |
|
16 |
LO Węgrów |
Murawska Barbara, Veit Kinga |
600 819 132, 608 529 076 |
17 |
LO 2 Siedlce |
Prekurat Artur |
|
502 517 539 |
|
18 |
LO Żelechów |
Włodarczyk Anna |
|
505 077 170 |
|
19 |
LO 4 Siedlce |
Wysocka Marzena |
|
606 826 110 |
|
20 |
ZSR CKP Miętne |
Czyżkowski Jarosław |
503 583 580 |
|
I RUNDA
Gr.A Gr.B Gr.C
LO Węgrów ZSP Sobolew ZSE Mińsk Maz.
ZSP 1 Siedlce ZSP 2 Garwolin ZSP 3 Siedlce
ZS 1 Sokołów P. ZSR CKP Miętne KLO Siedlce
Gr.D Gr.E Gr.F
LO Żelechów ZSP 1 Garwolin ZS 3 Łosice
LO Garwolin ZS CKR Sokołów P. LO 1 Siedlce
LO 2 Siedlce LO 4 Siedlce ZSP 2 Siedlce
II RUNDA
Gr.G Gr.H Gr.I
ZSP Węgrów I ZSP Węgrów II A1
C2 D2 E2
B2 A2 I z III miejsc I rundy
Gr.J Gr.K Gr.L
B1 C1 D1
F2 F1 E1
II z III miejsc I rundy III z III miejsc z I rundy IV z III miejsc I rundy
III RUNDA
Gr.M Gr.N Gr.O Gr.P
G 1 H1 I1 J1
K2 L2 L1 K1
J2 I2 H2 G2
IV RUNDA
Gr.R Gr.S Gr.T
M1 N1 O1
O2 P2 P1
N2 M2 I z III miejsc III rundy
V RUNDA
Gr.U Gr.W
R1 S1
S2 T1
T2 R2
FINAŁ
U1 - W2
U2 - W1
mecz o III miejsce
mecz o I miejsce
I RUNDA
Gr.A
I LO Węgrów- ZS 1 Sokołów Podlaski 3-0 ( 25:5, 25:10, 25:14)
Tabela
1. LO Węgrów 1 3 3 : 0
2. ZS 1 Sokołów P. 1 0 0 : 3
Gr.B
ZSP Sobolew - ZSP 2 Garwolin 3 : 0 (3,4,8)
ZSP Sobolew - ZSR CKP Miętne 3 : 0 (8,11,8)
ZSR CKP Miętne- ZSP 2 Garwolin 3 : 0 (15,15,19)
Tabela
1. ZSP Sobolew 2 6 6 : 0
2. ZSR CKP Mietne 2 3 3 : 3
3. ZSP 2 Garwolin 2 0 0 : 6
Gr.C
KLO Siedlce - ZSP 3 Siedlce 3 : 1 (-20,17,9,5)
ZSE Mińsk Maz.- ZSP 3 Siedlce 3 : 1 (-20,23,12,20)
ZSE Mińsk Maz.- KLO Siedlce 3 : 0 (20,6,17)
Tabela
1. ZSE Mińsk Maz. 2 6 6 : 1
2. KLO Siedlce 2 3 3 : 4
3. ZSP 3 Siedlce 2 0 2 : 6 (-54)
Gr.D
LO Żelechów - LO Garwolin 2 : 3 (25,-15,-27,23,-11)
LO Żelechów - LO 2 Siedlce 0 : 3 (-19,-18,-10)
LO 2 Siedlce - LO Garwolin 3 : 0 (9,20,13)
Tabela
1. LO 2 Siedlce 2 6 6 : 0
2. LO Garwolin 2 2 3 : 5
3. LO Żelechów 2 1 2 : 6
Gr.E
ZSP 1 Garwolin - ZS CKR Sokołów P. 3 : 0 ((7,12,15)
LO 4 Siedlce - ZS CKR Sokołów P. 3 : 1 (15,-22,17,13)
ZSP 1 Garwolin - LO 4 Siedlce 1 : 3 (-15,21,-16,-14)
Tabela
1. LO 4 Siedlce 2 6 6 : 2
2. ZSP 1 Garwolin 2 3 4 : 3
3. ZS CKR Sokołów P. 2 0 1 : 6 (-68)
Gr.F
ZS NR 3 ŁOSICE - ZS NR 2 SIEDLCE ( 3:0) (25:14,25:12,25:21)
ZS NR 3 ŁOSICE - I LO SIEDLCE (1:3) ( 14:25, 24:26,25:21,25:20)
ZS NR 2 SIEDLCE - I LO SIEDLCE (1:3) ( 14:25, 17:25,25:19,11:25)
Tabela
1. I LO SIEDLCE 2 6 6:2
2. ZS NR 3 ŁOSICE 2 3 4:3
3. ZS NR 2 SIEDLCE 2 0 1:6 (-54)
II RUNDA
Gr.G Gr.H Gr.I
ZSP Węgrów I ZSP Węgrów II LO Węgrów
KLO Siedlce LO Garwolin ZSP 1 Garwolin
ZSR CKP Miętne ZS 1 Sokołów P. LO Żelechów
Gr.J Gr.K Gr.L
ZSP Sobolew ZSE Mińsk Maz. LO 2 Siedlce
ZS 3 Łosice LO 1 Siedlce LO 4 Siedlce
ZSP 3 Siedlce ZSP 2 Siedlce ZS CKR Sokołów P.
Gr.G
ZSP Węgrów I - KLO Siedlce 3:0 ( 25:7, 25:6, 25:9 )
KLO Siedlce - ZSR CKP Miętne 3;1 ( 25:22, 25:23, 20:25, 25;17 )
ZSP Węgrów I - ZSR CKP Miętne 3:0 (25:4, 25:4 25:10)
Tabela
1. ZSP Węgrów I 2 6 6 : 0
2. KLO Siedlce 2 3 3 : 4
3. ZSR CKP Miętne 2 0 1 : 6
Gr.I
I LO Węgrów - LO Żelechów 3-1 ( 27:29, 25:7,25:10, 25:16 )
I LO Węgrów - ZSP Garwolin 3-1 ( 25:11, 23:25, 25:16, 25:18)
ZSP Garwolin -LO Żelechów 3- 0 ( 26: 24, 25:19, 25:18 )
Tabela
1. LO Węgrów 2 6 6 : 2
2. ZSP 1 Garwolin 2 3 4 : 3
3. LO Żelechów 2 0 1 : 6
Gr.H
ZSP węgrów II- ZS1 Sokołów Podl. 3:0
ZSP węgrów II- LO Garwolin 3:0
LO Garwolin - ZS 1 Sokołów Podl 2:3
Tabela
1. ZSP Węgrów II 2 6 6 : 0
2. ZS 1 Sokołów P. 2 2 3 : 5
3. LO Garwolin 2 1 2 : 6
Gr.J
ZSP Sobolew - ZSP 3 Siedlce 3 : 0 (10,10,7)
ZSP Sobolew - ZS 3 Łosice 3 : 0 (12,15,20)
ZS 3 Łosice - ZSP 3 Siedlce 3 : 1 (16,-16,20,18)
Tabela
1. ZSP Sobolew 2 6 6 : 0 (+76
2. ZS 3 Łosice 2 3 3 : 4
3. ZSP 3 Siedlce 2 0 1 : 6
Gr.K
ZSE Mińsk Maz. - LO 1 Siedlce 3 : 0 (15,17,18)
ZSE Minsk Maz. - ZSP 2 Siedlce 3 : 0 (10,13,12)
LO 1 Siedlce - ZSP 2 Siedlce 3 : 2 (-22,21,12,20,7)
Tabela
1. ZSE Mińsk Maz. 2 6 6 : 0
2. LO 1 Siedlce 2 2 3 : 5
3. ZSP 2 Siedlce 2 1 2 : 6
Gr.L
LO 2 Siedlce - LO 4 Siedlce 3 : 0 (11,17,16)
LO 4 Siedlce - ZS CKR Sokołów P. 3 : 0 (9,23,12)
LO 2 Siedlce - ZS CKR Sokołów P. 3 : 0 (12,11,11)
Tabela
1. LO 2 Siedlce 2 6 6 : 0
2. LO 4 Siedlce 2 3 3 : 3
3. ZS CKR Sokołów P. 2 0 0 : 6
III RUNDA
Gr.M Gr.N Gr.O Gr.P
ZSP Węgrów I ZSP Węgrów II LO Węgrów ZSP Sobolew
LO 1 Siedlce LO 4 Siedle LO 2 Siedlce ZSE Mińsk Maz
ZS 3 Łosice ZSP 1 Garwolin ZS 1 Sokolów P KLO Siedlce
Gr.M
ZSP Węgrów I - LO 1 Siedlce 3:0
LO 1 Siedlce - ZS 3 Łosice 3:1
ZSP Węgrów I - ZS 3 Łosice 3:0
Tabela
1. ZSP Węgrów I 2 6 6 : 0
2. LO 1 Siedlce 2 3 3 : 4
3. ZS 3 Łosice 2 0 1 : 6
Gr.N
zsp węgrów II - 4 lo siedlce 3:0
zsp węgrów II - zsp 1 garwolin 3:1
4 lo siedlce - zsp 1 garwolin 2:3
Tabela:
1.ZSP Wegrów II 2 6 6 : 1
2.ZSP 1 Garwolin 2 2 4 : 5
3.LO 4 Siedlce 2 1 2 : 6
Gr.O
LO 2 Siedlce - ZS 1 Sokołów P. 3 : 0 (4,15,9)
LO 2 Siedlce - LO Węgrów 1 : 3 (-22,-23,20,-18)
LO Wegrów - ZS 1 Sokołów P. 3 : 0 (18,16,21)
Tabela
1. LO Węgrów 2 6 6 : 1
2. LO 2 Siedlce 2 3 4 : 3
3. ZS 1 Sokołów P. 2 0 0 : 6
Gr.P
ZSP Sobolew - KLO Siedlce 3 : 0 (9,9,13)
ZSP Sobolew - ZSE Mińsk Maz.3 : 0 (17,21,9)
ZSE Mińsk Maz. - KLO Siedlce 3 : 1 (20,14,-14,6)
Tabela
1. ZSP Sobolew 2 6 6 : 0
2. ZSE Mińsk Maz. 2 3 3 : 4
3. KLO Siedlce 2 0 1 : 6
IV RUNDA
Gr.R Gr.S Gr.T
ZSP Węgrów I ZSP Węgrów II LO Węgrów
LO 2 Siedlce ZSE Mińsk Maz. ZSP Sobolew
ZSP 1 Garwolin LO 1 Siedlce LO 4 Siedlce
Gr.R
ZSP Węgrów I - LO 2 Siedlce 3 : 0 (11,12,15)
LO 2 Siedlce - ZSP 1 Garwolin 3 : 0 (27,16,20)
ZSP Węgrów I - ZSP 1 Garwolin 3 : 0 (11,14,10)
Tabela
1. ZSP Węgrów I 2 6 6 : 0
2. LO 2 Siedlce 2 3 3 : 3
3. ZSP 1 Garwolin 2 0 0 : 6
Gr.S
ZSP Węgrów II-LO1 Siedlce 3;0 (25:17,25:22,25:19)
ZSP Węgrów II-ZSE Mińsk Mazowiecki 3:0 (25:12,25:21,25:22)
LO1 Siedlce-ZSE Mińsk Mazowiecki 3:1 (25:16,23:25,25:22,25:21)
Tabela
1. ZSP Węgrów II 2 6 6 : 0 (+37)
2. LO 1 Siedlce 2 3 3 : 4
3. ZSE Mińsk Maz. 2 0 1 : 6
Gr.T
ZSP Sobolew - LO 4 Siedlce 3 : 0 (7,8,17)
ZSP Sobolew - LO Węgrów 0 : 3 (-16,-23,-22)
LO Węgrów - LO 4 Siedlce 3 : 0 (8,20,9)
Tabela
1. LO Węgrów 2 6 6 : 0 (+52)
2. ZSP Sobolew 2 3 3 : 3
3. LO 4 Siedlce 2 0 0 : 6
V RUNDA
Gr.U Gr.W
ZSP Węgrów I ZSP Węgrów II
LO 1 Siedlce LO Węgrów
ZSP Sobolew LO 2 Siedlce
Gr.U
ZSP Węgrów I - ZSP Sobolew 3:0
ZSP Sobolew - LO 1 Siedlce 3:0
ZSP Węgrów I - LO 1 Siedlce 3:0
Tabela
1. ZSP Węgrów I 2 6 6 : 0
2. ZSP Sobolew 2 3 3 : 3
3. LO 1 Siedlce 2 0 0 : 6
Gr.W
I LO Węgrów - ZSP II Węgrów 3- 1 (25;27,25:21,25:21,27:25)
ZSP II Węgrów - II LO Siedlce 2-3 ( 25:16,11:25, 16:25, 25:19, 12:15)
I LO Węgrów - II LO Siedlce 3-0 ( 25:14, 25:12, 25:21)
Tabela
1. LO Węgrów 2 6 6 : 1
2. LO 2 Siedlce 2 2 3 : 5
3. ZSP Węgrów II 2 1 3 : 6
FINAŁ
ZSP Węgrów I - LO 2 Siedlce 3 : 0
LO Węgrów - ZSP Sobolew 2 : 3
Mecz o III miejsce
LO Węgrów - II LO Siedlce 0:3
Mecz o I miejsce
ZSP Węgrów - ZSP Sobolew 3:0
Kolejność końcowa:
1. ZSP Węgrów - op. Skórka Monika
2. ZSP Sobolew - op. Chmielak Artur
3. LO 2 Siedlce - op. Prekurat Artur
4. LO Węgrów
5. ZSP Węgrów II
LO 1 Siedlce
7. LO 4 Siedlce
ZSE Mińsk Maz
ZSP 1 Garwolin
10. KLO Siedlce
ZS 1 Sokolów P.
ZS 3 Łosice
13. ZS CKR Sokołów P.
ZSP 2 Siedlce
ZSP 3 Siedlce
LO Garwolin
LO Żelechów
ZS Miętne
19. ZSP 2 Garwolin
|